migowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Sport

1W piątek, 3 lutego 2017 roku na terenie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Śmiglu rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków PSP w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 61 zawodników z komend powiatowych i miejskich z terenu województwa wielkopolskiego. Zmagania oprócz konkurencji indywidualnej stanowiły eliminacje do kadry wojewódzkiej strażaków, która przystąpi do zmagań rangi Mistrzostw Polski.

7Na starcie Rydzyńskiego Biegu Niepodległości stanęło 350 osób, które o godzinie 11.11 wyruszyły w 11-kilometrową trasę. Najszybciej, bo w 38 minut i 32 sekundy, wymagany odcinek pokonał Krzysztof Szymankowski z Kościana. Pierwszą kobieta na mecie była Milena Tomaszyk z czasem 46 minut i 13 sekund. Głównym organizatorem był Rydzyński Ośrodek Kultury w Rydzynie.

3Na zaproszenie Stowarzyszenia Oficerów Rezerwy 69 Leszczyńskiego Pułku Przeciwlotniczego im. Stefana Roweckiego „GROTA” i Garnizonu Leszno nasi strażacy wzięli udział w zawodach strzeleckie o „Puchar 10-lecia Stowarzyszenia”.
Zawody odbyły się w dniu 14 października 2016 roku na strzelnicy wojskowej w Wyciążkowie. W zawodach strzeleckich uczestniczyło 11 trzyosobowych drużyn

IMG 404214 października 2016 roku w Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie przy ulicy Jana Pawła II, rozegrane zostały „Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków w Pływaniu”. Współorganizatorami zawodów byli: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie. Patronat nad zawodami objął Starosta Powiatowy w Lesznie natomiast Urząd Miasta Leszna wspomógł

IMG 300714 października 2016, o godzinie 9:00 na Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie zostaną rozegrane XXI Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków w Pływaniu. Organizatorem zawodów jest Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Do współpracy przeprowadzenia zawodów włączyło się również Miasto Leszno oraz Starostwo Powiatowe w Lesznie.

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ.

baner1

Konkurs plastyczny

plastyczny

Statystyki

Interwencji w tym roku:
Miejscowe zagrożenia120
Pożary47
Alarmy fałszywe17
Łącznie interwencji:184

REKRUTACJA NA STUDIA W SGSP

SGSP Okladka

Komora

Przeszkolonych strażaków:
OSP KSRG53
OSP41
PSP6
Łącznie:100

Program Regionalny

dof

bip

Bezpieczeństwo

nie dla czadu

Edukacja i profilaktyka pożarowa

edukacja

© 2015 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie

Logowanie