migowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20117.12.10Poz oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

POŻAR BUDYNKU LETNISKOWEGO.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20117.12.10Poz oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

2W dniu 10 grudnia 2017 roku o godzinie 17:31, w jednym z domków letniskowych znajdujących się przy ul. Narcyzowej w Boszkowie zauważono pożar. Po przyjęciu przez Dyspozytora Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie na miejsce zdarzenia wysłano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lesznie (GCBA 5/32 i SCD 37) oraz zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Włoszakowic (GBA 3,5/16; GBA 4,8/16; SLRR) i Bukówca Górnego (GCBAM 2/27/8).

Strażacy sprawili dwie linie gaśnicze, które zostały podane do wnętrza i na dach obiektu. W celu wykrycia i wyeliminowania ognia konieczne było wykonanie prac rozbiórkowych sufitu podwieszanego i monitorowanie sytuacji przy użyciu kamery termowizyjnej. Ponadto prowadzono wentylację pomieszczeń oraz pomiarów na obecność tlenku węgla.

W wyniku oddziaływania ognia i temperatury doszło do zniszczeń kratownicy (wraz z odeskowaniem) kominka oraz instalacji elektrycznej, co w konsekwencji przyniosło straty wynoszące około 30 tysięcy złotych.

Opracował: asp. Szymon Kurpisz
Zdjęcia: Zmiana służbowa nr 2 z JRG w Lesznie

{gallery}20117.12.10Poz{/gallery}

Stop pożarom traw

stop traw 2

Statystyki

Interwencji w tym roku:
Miejscowe zagrożenia12
Pożary6
Alarmy fałszywe2
Łącznie interwencji:20

REKRUTACJA NA STUDIA W SGSP

SGSP Okladka

Komora

Przeszkolonych strażaków:
PSP6
OSP KSRG0
OSP0
Łącznie:6

Program Regionalny

dof

bip

Bezpieczeństwo

nie dla czadu

Edukacja i profilaktyka pożarowa

edukacja

© 2015 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie

Logowanie