migowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Zdarzenia

5W dniu 18 marca br. o godz. 20:37 do SKKM w Lesznie wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu przy budynku jednorodzinnym w miejscowości Leszno. Do zdarzenia zadysponowane zostały 4 zastępy JRG Leszno oraz jednostka OSP KSRG Leszno – Gronowo. Po przyjeździe na miejsce strażacy zastali

3Chwile grozy przeżyli mieszkańcy budynku wielorodzinnego przy ul. Stasia Tarkowskiego w Lesznie. W dniu 13 marca doszło tam do pożaru butli z gazem propan-butan, który rozprzestrzenił się na pomieszczenie kuchni. Dyspozytor Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie natychmiastowo zadysponował trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lesznie oraz zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Gronowie.

95 marca 2017 roku o godzinie 9:51 do SKKM w Lesznie wpłynęło zgłoszenie o pożarze poddasza budynku mieszkalnego wielorodzinnego w miejscowości Rydzyna. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, stwierdzili, że pożarem objęta jest część nieużytkowego poddasza bliźniaczego budynku jednorodzinnego. Właściciele budynku przed przyjazdem strażaków podjęli nieskuteczną próbę ugaszenia ognia.

213 lutego 2017 roku o godzinie 14:21 do SKKM w Lesznie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z zamkniętych pomieszczeń garażowych usytuowanych w Lesznie przy ulicy Dekana, znajduje się pojazd z uruchomionym silnikiem, a wewnątrz może ktoś przebywać. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, po otwarciu bramy garażowej, stwierdzili obecność dwóch osób przebywających w pojeździe z uruchomionym silnikiem.

3W nocy z 3 na 4 lutego 2017 roku o godzinie 3:47 zauważono pożar składu części samochodowych, który miał miejsce w Lesznie przy ul. Pankiewicza.
W wyniku rozpoznania stwierdzono, że pożarem objęte były koła i opony składowane przy jednym z kontenerów i metalowej wiacie oraz drugi kontener, w którym znajdowały się drzwi do samochodów dostawczych. Ze względu na intensywność pożaru zagrożone były też dwa sąsiadujące budynki mieszkalne.

CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ.

baner1

Konkurs plastyczny

plastyczny

Statystyki

Interwencji w tym roku:
Miejscowe zagrożenia120
Pożary47
Alarmy fałszywe17
Łącznie interwencji:184

REKRUTACJA NA STUDIA W SGSP

SGSP Okladka

Komora

Przeszkolonych strażaków:
OSP KSRG53
OSP41
PSP6
Łącznie:100

Program Regionalny

dof

bip

Bezpieczeństwo

nie dla czadu

Edukacja i profilaktyka pożarowa

edukacja

© 2015 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie

Logowanie