migowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Zdarzenia

2W dniu 30 września 2019 r. Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Lesznie odnotowało 15 zdarzeń związanych z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi a w szczególności z silnym i porywistym wiatrem. Najwięcej interwencji odnotowano na terenie Miasta i Gminy Rydzyna, gdzie jednostki ochrony przeciwpożarowej interweniowały 5 – cio krotnie.

5W nocy z 29.09.2019 roku na 30.09.2019 roku o godzinie 1:43 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie wpłynęło zgłoszenie od mieszkańca miasta Leszno o pożarze samochodów przy ul. Oleńki Billewiczówny w Lesznie. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Leszna oraz jeden zastęp OSP Gronowo.

119 września 2019 roku o godzinie 16:05 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Lesznie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego przy ul. Boszkowskiej w Grotnikach. Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowane 5 zastępów.

IMG 23723 września 2019 roku o godzinie 12:32 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Lesznie wpłynęło zgłoszenie pożaru, do jakiego doszło w obiekcie magazynowym zlokalizowanym w miejscowości Nowy Belęcin, gm. Krzemieniewo. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że w obiekcie składowane były opakowania tekturowe składowane na drewnianych paletach. Z uwagi specyfikę obiektu oraz rodzaj składowanych materiałów dyżurny operacyjny

22 września 2019 roku o godzinie 13.26 do leszczyńskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do jakiego doszło na skrzyżowaniu dróg powiatowych łączących miejscowości; Łoniewo – Dobramyśl /4792P/ oraz Kąkolewo - Grodzisk /4790P/, przebiegających przez teren Gminy Osieczna. 

I miejsce KM PSP Leszno

miejsce

FireFightersPlus

fireplus

List PREZESA RADY MINISTRÓW

morawiecki

List Sekretarza Stanu Jarosława Zielińskiego

List J. Zielinskiego IX2019

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

„WSPÓLNIE DLA WIELKOPOLSKIEJ WSI”

rolnicy

Kontakt ePUAP

epuap

Pomóżmy Sławkowi z KP PSP Starogard

pomoc1

Pomóżmy Viktorii Markiewicz

wiktoria

Pomóżmy Jackowi Oblamskiemu

plakat duzy

REKRUTACJA NA STUDIA W SGSP

SGSP Okladka

Statystyki

Interwencji w tym roku:
Miejscowe zagrożenia772
Pożary259
Alarmy fałszywe76
Łącznie interwencji:1107

Komora

Przeszkolonych strażaków:
PSP293
OSP KSRG215
OSP209
Łącznie:717

Program Regionalny

dof

bip

Bezpieczeństwo

nie dla czadu

Edukacja i profilaktyka pożarowa

edukacja

© 2015 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie

Logowanie