migowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Narada roczna.

5W dniu 06 lutego 2018 roku w siedzibie komendy odbyła się narada podsumowująca działalność Komendy Miejskiej PSP w Lesznie w roku 2017. W naradzie uczestniczyli między innymi mł. bryg. Dariusz Matczak Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele władz samorządowych szczebla powiatowego, miejskiego i gminnego oraz pozostali zaproszeni goście i pracownicy komendy. W pierwszej części narady mł. bryg. Dariusz Matczak Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej wspólnie ze st. bryg. Maciejem Zdęgą Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie wręczyli czterem strażakom decyzje w sprawie mianowania na wyższe stanowiska służbowe.
W dalszej części narady st. bryg. Maciej Zdęga Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie podsumował miniony rok w zakresie działalności kontrolno – rozpoznawczej, operacyjnej, kadrowej i logistycznej oraz przedstawił najważniejsze plany komendy na rok 2018. Skierował również słowa podziękowania do osób i jednostek, które wspierają i współpracują na co dzień z tut. komendą oraz do strażaków, pracowników cywilnych komendy oraz druhów ochotników za wspólną służbę i pracę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego.
Zaproszeni goście w swoich przemówieniach również podkreślali i dziękowali strażakom tut. komendy za profesjonalną i rzetelną służbę oraz dobrą współpracę.

Kontakt ePUAP

epuap

Pomóżmy Sławkowi z KP PSP Starogard

pomoc1

Pomóżmy Viktorii Markiewicz

wiktoria

Pomóżmy Jackowi Oblamskiemu

plakat duzy

Statystyki

Interwencji w tym roku:
Miejscowe zagrożenia812
Pożary206
Alarmy fałszywe62
Łącznie interwencji:1080

REKRUTACJA NA STUDIA W SGSP

SGSP Okladka

Komora

Przeszkolonych strażaków:
OSP219
OSP KSRG168
PSP23
Łącznie:410

Program Regionalny

dof

bip

Bezpieczeństwo

nie dla czadu

Edukacja i profilaktyka pożarowa

edukacja

© 2015 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie

Logowanie